Jste majitel nemovitosti – činžovního domu, průmyslového areálu či nezastavěných zemědělských pozemků? Chcete vaši nemovitost zhodnotit či rozvinout její potenciál? Máte již určitou představu, jako například rekonstrukci, ale váháte, kde začít a co to bude obnášet? Nevíte si rady při jednání se stavebním úřadem, nebo památkáři? Nerozumíte územnímu plánu či regulativům v území?

 

 

 

Neváhejte se na nás obrátit, jsme tu pro Vás. Poradíme Vám!

 

 

Zavolejte nebo napište a domluvte si s námi nezávaznou schůzku.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Popis poskytovaných služeb:

 

Poradenství

Zkonzultujeme s Vámi Váš záměr, ať už se týká rekonstrukce rozvodů v bytovém domě, realizace nového výtahu, půdní vestavby, opravy fasády nebo nové výstavby na nevyužitém pozemku. Poradíme Vám ohledně správného postupu.

 

Koncepční návrh

Ověříme možnosti úpravy Vaší nemovitosti. Zjistíme limity, které mohou takovou úpravu ovlivnit, jako například to, zda se nemovitost nachází v památkové zóně či zda je záměr v souladu s územním plánem. Provedeme návrh koncepčního řešení ve variantách, jak provést úpravy dispozic, nástavbu, stavbu výtahu či, jak by mohla vypadat nová fasáda Vašeho domu či jak by bylo možné využít Vaše pozemky.

 

Podrobný návrh – studie

Rozpracování vybrané varianty do podoby podrobné studie, předložení studie na stavební úřad s žádostí o územně plánovací informaci, případně na pracoviště památkového úřadu. Odhadneme dobu trvání projektu i samotné realizace. Zpracujeme orientační rozpočet záměru.

 

Zpracování dokumentace všech projekčních stupňů

Dle potřeby konkrétního projektu zpracujeme příslušnou dokumentaci - změna územního plánu, projekt pro územní rozhodnutí, projekt pro stavební povolení či ohlášení stavby, projekt interiéru, dokumentace pro provedení stavby.

  

Výběr stavební firmy/dodavatele

Pomůžeme Vám s výběrem stavební firmy, provedeme kontrolu a porovnání nabídek.

 

Dozor při realizaci stavby

Provádění autorské dozoru na stavbě.

 

Pasportizace budov

Chybí dokumentace k Vaší nemovitosti? Nemáte se tzv. od čeho odpíchnout? Zpracujeme dokumentaci stavu Vašeho objektu. Provedeme zaměření a digitální zakreslení skutečného stavu. Podrobnost je jen na Vás, záleží, zda výsledek bude sloužit pouze pro lepší správu nemovitosti nebo jako podklad pro návrh rekonstrukce.

 

Inženýrská činnost

Zajištění vyjádření úřadů, stavebního úřadu apod.